517 493 024
rezerwacje@apartamentykolobrzeg.pl
Spa & Wellness
Galeria SPA przygotowała dla Państwa szeroką gamę usług medycyny estetycznej, zabiegi wyszczuplające oraz modelujące sylwetkę. W ofercie Galerii Spa znajdują się także masaże z czterech stron świata m.in. polinezyjski, marokański, australijski, hinduski, ajuweryjski, gorącymi kamieniami oraz masaże tajskie wykonywane przez Tajki. Ofertę dopełniają zabiegi wodne a w nich kąpiel w jacuzzi solankowym, w białej glince. Warte polecenia jest również floating room gdzie można uwolnić się od codziennego stresu i doznać prawdziwego relaksu.

Centrum Rehabilitacji i Odnowy
Na powierzchni ponad 3000 m2 przygotowano funkcjonalne gabinety oraz stanowiska zabiegowe wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny: lasery, aparaty do magnetoterapii, aparat do terapii falą uderzeniową, ultradźwiękową, inhalatorium do inhalacji nosa i gardła. W ofercie znajduje się również zabiegi z balneoterapii, hydroterapii.
W obiekcie znajdują się również baseny z wodą morską w których realizowane są zajęcia z aqua aerobiku, hydrocyclingu. Poza kąpielami można oddać się relaksującym masażom w jacuzzi, skorzystać z saun oraz łaźni parowej.
Copyright © 2023