517 493 024
rezerwacje@apartamentykolobrzeg.pl
W ofercie noclegowej Apartamenty Kołobrzeg posiadają:
- Pokoje 1-osobowe,
- Pokoje 2-osobowe Komfort i Komfort +,
- Pokoje z widokiem na morze,
- Pokoje familijne,

Pokój Komfort to pokój dla 2 osób o powierzchni 22-25 m kw. z łazienką i balkonem od strony wschodniej, wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - z możliwością złączenia. Pokój posiada dostęp do Internetu, lodówkę, TV, telefon, suszarkę do włosów, sejf. Łazienka z kabiną prysznicową. Istnieje możliwość wstawienia dostawki do pokoju. Lokalizacja hotel C i D.

Pokój Komfort + 2 osobowy pokój z klimatyzacją o powierzchni 25-29 m kw. z widokiem od strony zachodniej. Wyposażony w 2 pojedyncze łóżka z możliwością złączenia oraz łazienkę z prysznicem. Pokój posiada dostęp do Internetu, lodówkę, TV, telefon, suszarkę do włosów. Istnieje możliwość wstawienia dostawki do pokoju. Lokalizacja hotel C i D.

Pokój z widokiem 2 osobowy pokój z balkonem od strony północnej z bezpośrednim widokiem na morze o powierzchni 25 m kw. Łazienka z prysznicem. Pokój z łóżkiem małżeńskim lub z 2 pojedynczymi – z możliwością złączenia. Pokój posiada dostęp do Internetu, lodówkę, TV, telefon, suszarkę, sejf. Istnieje możliwość wstawienia dostawki do pokoju. Lokalizacja hotel C.

Pokój familijny 4 osobowy pokój o powierzchni 50-59 m kw. składający się z 2 pomieszczeń: salonu z rozkładaną 2-osobową sofą oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim lub 2 łóżkami pojedynczymi - z możliwością złączenia. Pokój posiada dostęp do Internetu, lodówkę, TV, telefon, sejf, suszarkę. Wyposażony w łazienkę z prysznicem. Lokalizacja hotel C i D.

Pokój Standard to pokój dla 2 osób o powierzchni do 22,5m kw. z łazienką, usytuowane głównie od strony południowo-wschodniej, wyposażony w 2 łóżka pojedyncze - z możliwością złączenia. Pokój posiada dostęp do Internetu, lodówkę, TV, telefon, suszarkę do włosów. Brak możliwości wstawienia dostawek do pokoju. Lokalizacja głównie w skrzydle A i D.


W pokojach znajdują się ręczniki, galanteria hotelowa, szlafroki*.

* - oferta ograniczona - nie obejmuje rezerwacji przez pośredników.Copyright © 2023